...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Pramonės 4.0 iššūkiai: kaip įgalinti dirbtinį intelektą?

Įvykęs renginis

Pramonės 4.0 iššūkiai: kaip įgalinti dirbtinį intelektą?

Šiandien dirbtinis intelektas (AI) vaidina didžiulį vaidmenį, stiprinant ir keičiant pramonės šakas visame pasaulyje. Planuojama, kad 2025-aisiais pasaulinė dirbtinio intelekto rinka pasieks net 190,61 mlrd. vertę. Jeigu planuojate savo versle taikyti dirbtinio intelekto sprendimus arba patys juos kuriate – kviečiame spalio 28 d. 16 val. prisijungti prie ZOOM platformoje vyksiančio internetinio seminaro, kurio metu inovacijų […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Šiandien dirbtinis intelektas (AI) vaidina didžiulį vaidmenį, stiprinant ir keičiant pramonės šakas visame pasaulyje. Planuojama, kad 2025-aisiais pasaulinė dirbtinio intelekto rinka pasieks net 190,61 mlrd. vertę.

Jeigu planuojate savo versle taikyti dirbtinio intelekto sprendimus arba patys juos kuriate – kviečiame spalio 28 d. 16 val. prisijungti prie ZOOM platformoje vyksiančio internetinio seminaro, kurio metu inovacijų ekspertai iš Italijos Daniele Mazzei ir Karim Hamdy papasakos apie industrinį daiktų internetą bei dirbtinio intelekto sprendimus pramonei.

REGISTRACIJA: https://cutt.ly/NRlRruK

DAUGIAU INFORMACIJOS: https://cutt.ly/jRu08Hn

——

// KVIETIMAS TEIKTI IŠŠŪKIUS //

Taip pat pramonės įmonės yra kviečiamos pasidalinti iššūkiais, su kuriais susiduria gamybos procesų valdyme bei kokie dirbtinio intelekto sprendimai būtų naudingi efektyvesnei veiklai vykdyti.

Ekspertų atrinkti iššūkiai bus analizuojami internetinio seminaro metu, o kitiems iššūkiams technologinius sprendimus kitų metų pradžioje kurs suburtos specialistų ir studentų grupės. Visiems iššūkius pasiūliusiems dalyviams bus pateikiama išsami iššūkio analizė su pasiūlytais sprendimais.

PATEIKTI IŠŠŪKĮ: https://cutt.ly/KENZiKX

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.