...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

AIESEC verslo plėtros programa

Įvykęs renginis

AIESEC verslo plėtros programa

,

Dažnai įmonės vykdydamos plėtrą į užsienį susiduria su rinkos neišmanymo, kultūrinių skirtumų bei kalbos barjerais. Mūsų programa padeda šią problemą spręsti. Jauni specialistai iš įvairių pasaulio šalių, turintys patirties pardavimų, marketingo srityse, bei puikiai išmanantys savo šalies rinką, kultūrą bei mokantys vietinę (savo šalies) kalbą, atvykę į Lietuvos įmones padeda joms rasti partnerių savo gimtosiose […]

Kaina: 25.00

  • 2014-09-01/2016-09-3002:00
  • Nėra
  • Bilietai: 25.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Dažnai įmonės vykdydamos plėtrą į užsienį susiduria su rinkos neišmanymo, kultūrinių skirtumų bei kalbos barjerais. Mūsų programa padeda šią problemą spręsti. Jauni specialistai iš įvairių pasaulio šalių, turintys patirties pardavimų, marketingo srityse, bei puikiai išmanantys savo šalies rinką, kultūrą bei mokantys vietinę (savo šalies) kalbą, atvykę į Lietuvos įmones padeda joms rasti partnerių savo gimtosiose šalyse bei pasiekti norimų eksporto plėtros rezultatų.

Jie dirba pagal įmonės suformuotą darbo aprašymą ir atitinka keliamus kompetencijos reikalavimus

Kada galima aplikuoti į šią programą? 
Programa vyksta nuolatos, į ją aplikuoti įmonės gali bet kuriuo metu. Pasirašant dalyvavimo programoje dokumentus, įmonė nustato laikotarpį kiek laiko atvykęs stažuotojas dirbs toje įmonėje. Stažuotės minimali trukmė - 1,5mėn, maksimali - 1,5 metų. 

Kas gali dalyvauti?
Visos Lietuvos įmonės bei 22-29 metų jaunimas.

Kam ji skirta?
Lietuvos įmonėms besiplečiančioms arba planuojančioms plėstis į užsienio rinkas bei aukščiau paminėtiems jauniems žmonėms norintiems įgyti tarptautinės patirties.

 

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.