...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Startuolių akceleravimo programa Kanadoje

Įvykęs renginis

Startuolių akceleravimo programa Kanadoje

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pristato naują akceleravimo programą startuoliams Kanadoje, kuri vyks 2020 m. birželio mėn. Toronte. Ši programa skirta skatinti įmonių augimą, inovatyvių produktų vystymą, jų plėtrą į tarptautines rinkas, bendradarbiavimą su užsienio partneriais, dalyvavimą tarptautinėse mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) programose. Programa organizuojama su Kanados konsultacine bendrove „Pace Global Advantage“. […]

Kaina: Nemokamai

  • 2020-02-27/2020-04-03
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pristato naują akceleravimo programą startuoliams Kanadoje, kuri vyks 2020 m. birželio mėn. Toronte. Ši programa skirta skatinti įmonių augimą, inovatyvių produktų vystymą, jų plėtrą į tarptautines rinkas, bendradarbiavimą su užsienio partneriais, dalyvavimą tarptautinėse mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) programose. Programa organizuojama su Kanados konsultacine bendrove „Pace Global Advantage“.

Torontas yra vienas iš svarbių pasaulio centrų, palankus informacinių ir ryšių technologijoms vystyti. Skaičiuojama, kad Toronte technologijų sektoriuje dirba daugiau kaip 90 tūkst. darbuotojų ir šis sektorius prisideda daugiau kaip prie 8 mlrd. dolerių metinių darbuotojų atlyginimų. Toronte šiuo metu yra įsikūrę apie 60 verslo inkubatorių ir akceleratorių.

„Torontas turi vieną didžiausių startuolių ekosistemų Kanadoje ir patenka tarp 20 patraukliausių vietų startuoliams vystyti visame pasaulyje. Tikimės, kad mūsų programa bus naudinga Lietuvos įmonėms, prisidės prie jų konkurencingumo didinimo ir augimo“, – sako Ričardas Valančiauskas, MITA Inovacijų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėjas.

Programos metu įmonėms bus siūlomos įvairios veiklos. Mokymų metu įmonės galės susipažinti su Kanados inovacijų ir startuolių ekosistema, verslo kultūra, startuoliams skirtomis valstybės programomis ir inovatyvaus verslo vystymosi ypatumais. Bus teikiamos ekspertų konsultacijos dėl įmonės steigimo Kanadoje, mokesčių, intelektinės nuosavybės valdymo, investicijų pritraukimo. Be to, įmonėms bus organizuojami susitikimai su potencialiais partneriais, klientais ir investuotojais. Numatytas ir dalyvavimas verslo ryšių mezgimo renginiuose, investuotojų ir verslininkų susirinkimuose, tarptautinėje konferencijoje „Collision“, kuri yra greičiausiai auganti technologijų konferencija Šiaurės Amerikoje, pritraukianti daugiau kaip 30 tūkst. lankytojų.

MITA apmokės dalyvavimo programoje mokestį, taip pat dalį kelionės išlaidų.

Į šią programą įmones MITA atrinks konkurso būdu. Bus atsižvelgiama į 3 kriterijus: įmonės vystomo produkto inovatyvumą ir perspektyvumą, įmonės patirtį ir galimybes išvystyti produktą, įmonės pasirengimą dalyvauti tarptautinėse MTEPI programose ir poreikį vystyti produktą tarptautiniu mastu. Prioritetas bus skiriamas įmonėms, jau turinčioms klientų ir generuojančioms pajamas.

Pagal konkursą MITA planuoja atrinkti 3 įmones.

Paraiškas galima pateikti iki balandžio 3 d. el. paštu info@mita.lt.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.