...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

MITA kviečia registruotis į „TechHub“ pre-akceleratorių

Įvykęs renginis

MITA kviečia registruotis į „TechHub“ pre-akceleratorių

TechHub – tai Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) įgyvendinamas projektas, skirtas ankstyvos stadijos inovatyvių verslo idėjų kūrimui, intensyviam startuolių augimui bei verslumo ekosistemos tvariai plėtrai vystyti. Projekto tikslas – paskatinti tyrėjus, mokslininkus, studentus ir verslo atstovus vystyti inovatyvias verslo idėjas, suteikti jų komandoms įvairiapusę inovacijų ir verslo paramos pagalbą ir sudaryti galimybes intensyviam aukštos pridėtinės vertės žiniomis grįsto verslo segmento augimui Lietuvos ekonomikoje. 

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Norinčius savo idėją paversti inovacija MITA kviečia registruotis į "TechHub" pre-akceleratorių.

Spalio mėnesį prasidės ketvirtasis Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) „TechHub“ pre-akceleratoriaus ciklas. Programos metu atrinkti startuoliai dalyvaus tris mėnesius trunkančiuose mokymuose, kuriuose turės galimybę savo idėją paversti realiu produktu, gauti reikalingų verslo vystymo žinių, susipažinti su investuotojais ir verslo angelais, pasipildyti komandos nariais ir gauti 25 000 Eur vertės paslaugų.

Kaip ir ankstesniuose „TechHub“ pre-akceleratoriaus cikluose, startuoliai su Lietuvos ir užsienio ekspertais išnagrinės 12 mokymų temų: išsigrynins tikslinį klientą, atliks rinkos ir konkurentų analizę, sukurs įėjimo į rinką strategiją, sužinos apie verslo steigimo, produkto vystymo, pozicionavimo, prekės ženklo kūrimo, komandos stiprinimo, finansavimo, intelektinės nuosavybės ir kitas verslo subtilybes.

Startuoliai ir norintieji juos įkurti kviečiami registruotis iki rugsėjo 26 dienos.

Teikti paraiškas dalyvauti pre-akceleratoriuje gali visi startuoliai (didelį ir inovacijomis grindžiamą verslo plėtros potencialą turinčios labai mažos ar mažos įmonės, veikiančios ne ilgiau nei 5 metus) ar planuojantys juos įkurti. Kiekviena pretenduojanti komanda pagal parengtą pavyzdinę formą turi pateikti informaciją apie startuolį, komandą, paslaugą (produktą) bei pagrįsti jos inovatyvumą. Gautas paraiškas įvertins bei dalyvius atrinks projekto ekspertai. 

Daugiau apie programą organizatoriai kviečia sužinoti rugsėjo 21 d. 16 val. informaciniame renginyje, kurio metu pre-akceleratoriaus programos vadovas dr. Gediminas Rumšas išsamiau pristatys programos turinį, papasakos apie atranką, naudas, mentorius ir prizus. Renginio metu į visus klausimus taip pat atsakys praėjusių programos ciklų dalyviai. 

Pre-akceleratorius prasidės spalio 25 d., atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją programa vyks nuotoliniu, kontaktiniu ar hibridiniu būdu, lietuvių arba anglų kalba (priklausomai nuo atrinktų komandų poreikio). 

Registracijos anketą rasite čia.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.